my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

Ruth Terras 6.07AM Pure and Serene eeterlike õlide segu 10ml

6,00 €
600,00 €/L
Artikkel: 47409378
EAN: 47409378
Kaubamärk: Ruth Terras
Ruth Terras 6.07AM Pure and Serene eeterlike õlide segu 10ml
6.07 AM Pure and Serene eeterlike õlide segu 10 ml on ideaalne alguse looja.Kuuse eeterlik õli värske ja puidune aroom loob tunde, nagu jalutaksid kevadhommikuses kuusemetsas, selges ja häirimatus. Magusa apelsini eeterlik õli lõhnab kui killuke päikest, soojalt ja turvaliselt  tagades hea alguse ja rõõmsa tuju kõikidele Sinu ettevõtmistele.Magusa apelsini ja kuuseokka eeterlike õlide segu loob selgust ja kohalolu ning annab hea stardi Sinu toimetustele.

INCI: Citrus Sinensis essential oil (apelsini eeterlik õli), Abies Siberica essential oil (kuuse eeterlik õli), limonene*. *esineb looduslikult eeterlikes õlides.

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta. Lähtu põhimõtest, pigem vähem, kui rohkem. Ruth Terras informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest. Eeterlike õlide segud on väga tugevatoimelised ning ohutuim viis nende kasutamisel on järgida põhimõtet, pigem vähem, kui rohkem. Vannivette lisa kuni 7 tilka eeterlike õlide segu. Saunavette lisa 1-5 tilka eeterlike õlide segu, olenevalt sauna suurusest. Lõhnalambi vee sisse lisa kuni 8 tilka eeterlike õlide segu . Massaažiks sega 1-6 tilka eeterlike õlide segu kahele supilusikale baasõlile. Ruth Terras eeterlike õlide segud on loodud hea tunde loomiseks, kohe kui tunned ebamugavust pese eeterlike õlide seguga kokkupuutunud koht rohke veega ning ava aknad ja tuuluta ruumid.

Citrus Sinensis essential oil (apelsini eeterlik õli), Abies Siberica essential oil (kuuse eeterlik õli), limonene*. *esineb looduslikult eeterlikes õlides.