my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev








 

 

 

 

 

 



Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga

Artdeco Mat&Shine

04.07.2023
Artdeco Mat&Shine

Artdecol on välja tulnud uus huuletoodete kollektsioon Mat & Shine, mis pakub toone ja tekstuure igale maitsele. Saadaval on 6 matti ja 6 läikivat värvi ning toonide valik varieerub heledast nudest leekiva punaseni välja.

Matid värvid on mustas matis tuubis ja läikivad toonid läbipaistvas läikiva korgiga pakendis.

Viimased paar aastat on huulemood triivinud pigem loomulikul lainel ja lettidel on olnud rohkem kreemjaid, niisutavaid ja läikivaid huuletooteid. Nii et kes on kergetest ja läbikumavatest huuletoonidest isu täis saanud, võib nüüd rõõmu tunda Artdeco verivärskest Lip Fluid huulevärvide sarjast, mis pakuvad tõeliselt kauapüsivat ja 100% katvat värvi, mis jääb huultele hästi õhukese ja ühtlaselt katva kihina.

 

Nagu tugevalt katvatel mattidel värvidel kombeks, siis kipuvad nad huuli pisut kuivatama, nii et ma neid päris igapäevaselt ei kasuta, kuid kui tean, et tulemas on mingi pikem üritus, kus pole mahti jumestust vahepeal kohendada, kuluvad just sedasorti tooted marjaks ära.

Pildil on lahti minu lemmiktoon Smooth Plum.

Mattide huulevärvide hind on 13.95 EUR. Minul on pildilolevad neli tooni, aga kokku on toone kuus. Kogu toonide valikuga saad tutvuda siin.
 
 
Kui oled aga rohkem läikiva huulevärvi armastaja, siis ka sinu peale on Artdeco mõelnud, sest pooled uue sarja tooted on tugevalt katvad efektsed huuleläiked, mis kannavad nime Plumping Lip Fluid:

Artdeco_mat&shine

 

Läiked on tugevalt pigmenteeritud ning jäävad huultele sama intensiivselt nagu nad tuubis paistavad. Neil on väga tugev läige ning nad katavad huulte pinnalt kõik kurrud ja joonekesed, mis muudab huuled väga ilusaks ja siledaks.
Läigetel on lopsakamaks muutev efekt, kuid nad ei pane huuli tulitama, nii et neid on väga mugav kasutada. 

Selleks, et teha ideaalne huulemeik, on uues kollektsioonis ka kaks huulepliiatsit - Toon Red Boho koos punaste huulevärvidega kasutamiseks ja roosakas nude toon Naked Truth, mis sobib kõigi teiste juurde.
Automaatsetel huulepliiatsitel on sabas väike teritaja, mis aitab igal kasutuskorral saada veatu kontuuri.
Huulepliiatsid on meeldivalt kreemjad ning libisevad huultele juba ühe kerge tõmbega,püsivad väga pikalt ning pikendavad ka enda peale kantud huuleläike püsivust.