my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

UUS Artdeco Feel The Summer It-Piece

19.05.2020
UUS Artdeco Feel The Summer It-Piece

Artdeco selleaastane suvekollektsioon on erakordselt pilkupüüdva disainiga. Karbikeste kaasi ehib punutud muster, mis kordub sissepressituna ka puudriliste toodete pinnal. Tõelised meigilaua ehted, mida ei raatsi kappi ära pannagi. Rosalind e-poest jõudis minuni terve uus kollektsioon ja tänu sellele saan teile toodetest põhjaliku ülevaate anda. Feel The Summer erikollektsioonist leiab tooteid näole, silmadele ja huultele.

Glow Bronzer sisaldab hästi peeneks jahvatatud säraosakesi, mis nahale kuma annavad. Need on nii väikesed, et mingit märgatavat sädelust näole ei jäta, vaid hoopis sellise kerge läike. Päikesepuudri abil saab nahale päevitunud mulje anda, kandes seda suure koheva pintsliga õhukese kihina nendesse kohtadesse, kuhu päike esimesena peale hakkab (laup, nina, põsed, lõug). Kui oled veel talviselt hele ja proovid päikesepuudriga päevitunud jumet tekitada, siis ei tohi kindlasti unustada ka kaela ja kõrvu kergelt bronzeriga üle käia. Mulle meeldib päikesepuudrit kasutada nii, et kõigepealt teen modelleeringud mati tootega väiksematele aladele ja siis käin suure pintsliga vaba käega veel kuma andva bronzeriga üle. Hind: 24.90 EUR.

Sädelev päikesepuuder ja Bronzing Blush on oma edeva pakendidisainiga sel korral kindlasti kollektsiooni staarid. Bronzing Blushi nimi on natuke eksitav, sest ta ei pruunista, vaid on rohkem nagu põsepuna ja särapuudri mix. Varasemate aastate suvekollektsioonides on Artdecol olnud selliseid põsepunasid, milles on kombineeritud roosat tooni koos päikesepuudriga, nii et äkki see nimi anti tootele vanast harjumusest, sest varasemate aastate suvised päikesepuudrid on sellist nime kandnud.

Põsepuna koosneb kahest sektorist - tugevama pigmendiga väga kerge sädelusega roosa toon ning tugevalt kumav oranžikas, mida jumekamad naised saavad isegi õrna highlighti tegemiseks kasutada.. Kui mõlemat tooni pintsliga kokku segada ja põskedele kanda, jääb domineerima roosa toon ning oranžikas tuleb välja vaid valguse käes mängides ja annab roosale juurde virsikukarva läike.

 Loe rohkem Force Of Beauty Blogist siit:

 Artdeco uue kollektsiooni tooted leiad siit