my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

UUS Revuele Vegan&Organic

27.01.2020
UUS Revuele Vegan&Organic

Tore, et suurem osa ilutööstusest liigub sinnapoole, et tuua turule võimalikult sõbralikke tooteid. Olen ka seda meelt, et isegi kui mitte 100%, siis vähemalt suuremas osas on juba vägagi kiiduväärt! Kui kõik alustaksid seda teed, et vähemasti pakendid (ja lisapakendid nende ümber) oleksid taaskasutatud materjalidest, oleks see juba suur-suur samm keskkonna hoidmisele … eriti arvestades, kui palju on neid tuube/purke/pudeleid, mis ilutööstuses toodetakse.
Kui Rosalind e-pood tegi ettepaneku ka nende uusimat Revuele Vegan Organic sarja katsetada ja neist lähemalt kirjutada, olin esimesel pilguheitel nõus – juba need pakendid võlusid – mulle väga meeldivad need lihtsad taaskasutatud paberist karbid kombineeritud tumedate purkidega ja no – muidugi puhtam orgaaniline sisu ka.

Revuele kreeme olen varasemalt ka mitmeid sarju katsetanud ja kõik on vägagi meeldivad olnud – eriti viimati kasutuses olnud Hemp Me! sari (kirjutasin sellest SIIN!), mis oma imeliste siidiste tekstuuridega väga positiivselt üllatas ja mille kohta olen mitmeid tagasisidekirju saanud, kus samal arvamusel ollakse. Revuele on vägagi taskukohases hinnaklassis ja sealjuures on need kreemid hulga mõnusamad kui paljud rohkem tuntumate tavamüügikettides müüdavate ja palju reklaamitavate brändide tooted.

Blog by Maaria arvustust toodetest loe edasi siit: