my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

Ruth Terras 2.48PM Pure and Spunky autolõhnastaja täide 25ml

9,00 €
360,00 €/L
Artikkel: 47406377
EAN: 47406377
Kaubamärk: Ruth Terras
Ruth Terras 2.48PM Pure and Spunky autolõhnastaja täide 25ml
On mõeldud ainult 2.48 PM Pure and Spunky autolõhnastaja täitmiseks. Autolõhnastaja täide on mugavas pipetpudelis mille kasutamine on imelihtne. Taastuvatest ressurssidest päris baas ja eeterlikud õlid täidavad Su auto meeldiva ja loomuliku aroomiga.

INCI: Dioxolan, Cymbopogon Flexuosus essential oil (sidrunheina eeterlik õli), Mentha Arvensis essential oil (piparmündi eeterlik õli),  Zingiber Officinalis essential oil ( ingveri eeterlik õli), citral*, graniol*, limonene*, linalool*.* esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Ava autolõhnastaja ja pane see kindlale tasasele pinnale. Ava autolõhnastaja täitepudel, surudes pipeti kummiosa kinni, et pipetiosast õhk väljuks ning lase uuesti lahti, et pipet vedelikuga täituks. Tõsta täidetud pipett autolõhnastaja suu juurde ja pigista kummi osa kinni. Korda nii kaua, kuni autolõhnastaja on täidetud. NB! Parima tulemuse saamiseks kasuta 2.48 PM Pure and Spunky täidet vaid 2.48 PM Pure and Spunky autolõhnastaja pudelis. Tuleohtlik! Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas! Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust ja plastikust pindasid. Nahale sattudes peske kohe rohke vee ja seebiga. H319- tõsine oht silmadele!

 Dioxolan, Cymbopogon Flexuosus essential oil (sidrunheina eeterlik õli), Mentha Arvensis essential oil (piparmündi eeterlik õli),  Zingiber Officinalis essential oil ( ingveri eeterlik õli), citral*, graniol*, limonene*, linalool*.* esineb looduslikult eeterlikes õlides