my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
 

 

 

 

 

 Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga

Nuggela&Sulé Juukseampullid Keratin-Hyaluronic 4tk 4x10ml

21,95 €
5487,51 €/L
Artikkel: NUG010126
EAN: 8437014761160
Kaubamärk: Nuggela&Sulé
Nuggela&Sulé Juukseampullid Keratin-Hyaluronic 4tk 4x10ml
Spetsiaalne keratiinil ja hüaluroonhappel põhinev koostis, mis parandab ja tugevdab juukseid. Valem, mis parandab igapäevasest kasutamisest kahjustatud juukseid ja taastab neid koheselt. Samuti tihendab ja niisutab juuksekiudu. Sisaldab hüdrolüüsitud keratiini, hüaluroonhapet ja kastoorõli, aktiivseid koostisosi, mis niisutavad ja tihendavad juuksekiudu. Tugevdab igat tüüpi juukseid. Sobib eriti hästi kahjustatud, struktureerimata või kahustele lõhenenud otstega juustele.
Kasutamine niisketele juustele: Kanna seerum juuste keskosast otsteni. Mitte kanda peanahale! Harja juukseid harjaga saavutamaks ühtlane katvus. Pärast pealekandmist ei tohi juukseid pesta vähemalt 6 tundi. Kandke üks ampull iga 2-3 päeva järel või keratiini allikana pärast iga pesu, et taastada juuksekiud. Ampulli esmakordsel kasutamisel peate otsiku läbistamiseks kaane alla vajutama. Kui ampull on avatud (kuulete klõpsatust), eemaldage kaas seda tõmmates. Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud. Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks.
Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.
Hydrolyzed Kersatin, Hyaluronic Acid, Castor Oil Hydrolyzed Kersatin, Hyaluronic Acid, Castor Oil