my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

märts-kevad-1200x1200.jpeg (1.06 MB)

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)


Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Equilibra C-vitamiin 500, 30 imemistabletti 42 g

6,00 €
Artikkel: VIC500P
EAN: 8000137004614
Kaubamärk: Equilibra
Equilibra C-vitamiin 500, 30 imemistabletti 42 g
C-vitamiini toidulisand apelsinimaitselistes närimistablettides Vitamiin C 500 by Equilibra®. C-vitamiin täidab meie kehas mitmeid toiminguid, mis on kasulikud meie heaolule: • Aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust • Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest • Suurendab imendumist.

Närimistabletid on meeldivad ning lihtsad ja praktilised kaasa võtmiseks ka väljaspool kodu ja ilma vett vajamata.

1 närimistablett annab 500 mg C-vitamiini, mis moodustab 625% päevasest vajadusest. Soovitatav on võtta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt hommikul. Sulgege pudel pärast iga kasutamist. 1 närimistablett annab 500 mg C-vitamiini, mis moodustab 625% päevasest vajadusest. Soovitatav on võtta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt hommikul. Sulgege pudel pärast iga kasutamist. Hoida temperatuuril alla 30°C; vältige kokkupuudet lokaalsete soojusallikate, päikesevalguse ja niiskuse eest. Kehtivusaeg viitab tootele, mida on õigesti hoitud, avamata pakendis. Hoida temperatuuril alla 30°C; vältige kokkupuudet lokaalsete soojusallikate, päikesevalguse ja niiskuse eest. Kehtivusaeg viitab tootele, mida on õigesti hoitud, avamata pakendis. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendamiseks. Hoida alla kolmeaastastele lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab polüalkohole: liigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendamiseks. Hoida alla kolmeaastastele lastele kättesaamatus kohas. Sisaldab polüalkohole: liigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime.
täiteaine: sorbitool; C-vitamiin (L-askorbiinhape; naatrium-L-askorbaat), lõhna- ja maitseaine, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad; magusaine: sukraloos. täiteaine: sorbitool; C-vitamiin (L-askorbiinhape; naatrium-L-askorbaat), lõhna- ja maitseaine, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad; magusaine: sukraloos.

 

Märts-kampaaniabänner-2.jpeg (593 KB)