my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Chromium Forte Tabletid Ainus Euroopa Liidus Heakskiidetud Kroomipärm, Mis Aitab Hoida Normaalset Veresuhkru Taset N60

18,40 €
Artikkel: 50061200
EAN: 5709976061200
Kaubamärk: Pharma Nord
Bio-Chromium FORTE iga tablett sisaldab 100 mikrogrammi elutähtsat kroomi. Pharma Nordi tootes on kroom orgaanilises vormis. See tähendab, et kroom on seotud pärmikultuuris looduslike aminohapetega (kroomipärm).
Sellel on kehas suurepärane biosaadavus, seetõttu on Bio-Chromium FORTE teistest kroomivormidest kuni 10 korda parema imendumisega. Kroom on mineraalaine, mis mängib olulist rolli süsivesikute, lipiidide ja valkude normaalses ainevahetuses. Lisaks toetab kroom bioloogilisi protsesse, mis on seotud näiteks veresuhkru normaalse taseme hoidmisega. Kroom toimib nii, et ühineb rakkude sisepinnal asuva aminohapete kompleksiga ning see kompleks aitab tagada stabiilse glükoosi koguse veres.

Kasutamine: 1 tablett päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Mineraalaine: kroomiga rikastatud pärm (ChromoPrecise). Paakumisvastane aine: Maltodekstriin. Mahuaine: Mikrokristalne tselluloos. Paakumisvastane aine: Talk. Stabilisaator: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Paakumisvastane aine: Ränidioksiid, Rasvhapete magneesiumisoolad.