my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Fiber Tabletid Kontsentreeritud Kiudained Seedimisele N60

5,20 €
Artikkel: 50210200
EAN: 5709976210202
Kaubamärk: Pharma Nord
Bio-Fiber on preparaat, millesse ei ole lisatud toitaineid. Iga tablett sisaldab 460 mg tasakaalustatud segu looduslikest organismis lahustuvatest ja lahustumatutest taimsetest kuidainetest, mis on eraldatud sidruni pektiinist ja suhkrupeedist. Preparaadist saadavad kiudained aitavad kompenseerida suheliselt madalat kiudainesisaldust tänapäeva dieedis. Tänu võimele eemaldada jääkaineid ja toetada soolestiku tühjendamist regulaarselt ja efektiivselt, on Bio-Fiber kasulik seedesüsteemi toetamisel.

Tasakaalus toidulaud peaks sisaldama nii lahustuvaid kui lahustumatuid kiudaineid. Need kaks tüüpi on kombineeritud ühes Bio-Fiberi tabletis. Preparaati Bio-Fiber tuleks võtta eraldi ning ajalise viibega teistest toidulisanditest ja ravimitest, mis sisaldavad toitaineid või toimeaineid vedelal kujul (näiteks kalaõli). -Iga tablett sisaldab 460 mg kiudaineid. Aitab kompenseerida tänapäevast kiudainevaest dieeti

Annustamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: esimestel päevadel 4 tabletti päevas rohke vedelikuga tervelt alla neelata. Annust suurendada 2 tableti kaupa nädalas. Maksimaalne annus 12 tabletti päevas. 4...12-aastased lapsed: 2...6 tabletti päevas. Ei soovitata alla 4-aastastele lastele. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Lahustuvad ja mittelahustuvad taimsed kiudained (suhkrupeedist* ja tsitrusviljade koorest). Stabilisaator: Polüvinüülpürrolidoon. Mahuaine: Mikrokristalne tselluloos. Stabilisaator: Rasvhapete magneesiumisoolad. Paakumisvastane aine: Ränidioksiid. Emulgaator: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

 

Roosa-müük-1440x480 page-2.png (599 KB)