my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

White Glo Coffee & Tea drinkers formula – valgendav hambapasta kohvi ja teejoojatele

8,90 €
Artikkel: 9319871000325
EAN: 9319871000325
Kaubamärk: White Glo
Laoseis:
White Glo Coffee & Tea drinkers formula – valgendav hambapasta kohvi ja teejoojatele 150g/100ml
Valgendav hambapasta puhastab kohvi ja tee joomisest tekkinud värvimuutused hambaemailil. White Glo eksklusiivne Micro-Wax kaitsev vaha ei lase hammastele tekkida uusi plekke, hoides seega hambad valged, säravad ja läikivad. Hambapasta sisaldab fluoriidi, mis hoiab ära hammaste lagunemise. Hambapasta sisaldab Pakk sisaldab hambapastat, hambaharja ja hambavaheharju.
Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav harjata hambaid White Glo Anti-Satin hambaharjaga 2 korda päevas 2-3 minutit. Lapsed 6 aastased ja nooremad: hammaste pesuks panna harjale hernetera suurune kogus hambapastat, vähendamaks allaneelatavat kogust. Hambapasta allaneelamisel konsulteerida arsti või hambaarstiga. Rasedatel ja alla 12 aastastel lastel hambapasta kasutamisel palume pidada nõu arstiga. Sobib ka elektrilisele hambaharjale

kaltsiumkarbonaat, vesi, glütseriin, sorbitool, kvarts (ränikivi), naatriumlaurüülsulfaat, Copernica Ceriferia (karnauba) vaha, carboxymethyl hydroxyethylcellulose, chondrus crispus, naatriumsahhariin, kibuvitsaõli, naatriummonofluorofosfaat 0,76% (1003 ppmF), CI 77891 (titaandioksiid)