my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

VEN VÄRVIV JUUKSEPALSAM 10

4,90 €
98,00 €/L
Artikkel: 5902101000277
EAN: 5902101000277
Kaubamärk: Venita
VENITA tooniv palsam hennaga 50 ml
Erakordne palsami koostis annab juustele kordumatu värvi ja siidise läike.Palsam ei sisalda ammoniaaki ega oksüdante,mis kindlustab ohutu juuste värvimise.

KASUTUSJUHEND
NB! Enne värvimisega alustamist loe kasutusjuhend hoolikalt läbi.
Soovitused ja hoiatused: Juuksevärvid võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. See toode ei ole mõeldud kasutamiseks isikutele alla 16a.Ajutised „musta henna” tattood võivad suurendada allergiariski.
Ärge kasutage juuksevärvi, kui:
*kui Teil on näol lööve või on tundlik , ärritunud või kahjustatud peanahk
*kui Teil on varem tekkinud reaktsioone juuste värvimisel
*kui Teil on varem tekkinud reaktsioon „musta henna” tattoole
Toode sisaldab fenüleendiamiini (välja arvatud numbrid 2,3,5,9,100)
TÄHTIS!
48 tundi enne värvimist on vajalik teha allergiatest, isegi kui Te olete juuksevärve varem kasutanud.
NAHATUNDLIKKUSE TEST
Kandke väike kogus kõrva taha, puhastatud 1cm2 pinnale Jätke nahale 30 minutiks, seejärel peske hoolikalt veega maha. Kui 48h jooksul ei ilmnenud järgmisi nahaärritusi: punetus, sügelemine, turse või lööve, võite alustada juuste värvimisega. Kui värvimisprotsessi ajal ilmnes mingi allergiline reaktsioon või esines hingamisraskusi, siis tuleb värv kohe sooja veega maha loputada ja värvimine katkestada. Kui allergiline reaktsioon ilmneb kohe pärast värvimist või mõne päeva pärast, siis võtke kohe ühendust arstiga.
SOOVITUSED:
Ärge kasutage Venita henna toonivat palsamit kui teie juuksed on kahjustatud peale keemilist lokki või blondeerimist. Lõpptulemus võib sellisel juhul olla palju intensiivsem või erinev värvikaardil näidatud lõpptulemusest.
2.kui soovite püsivamat lõpptulemust,siis on soovitav kasutada Venita püsivärvi.
3.ei soovita kasutada hallide juuste värvimiseks. Hallide juuste (kuni 50%) ja püsivama lõpptulemuse saavutamiseks soovitame kasutada Venita henna naturaalset pulbrit.
4.lõpptulemus oleneb teie loomulikust juuksevärvist. Et saavutada soovitud värv, soovitame teha ühel salgul proovivärvimine ka kontrollida tooni iga 5 minuti tagant.
5.naha värvumise vältimisks soovitame määrida juuksepiirile rasvast kreemi.
VÄRVIMINE
1.peske juuksed ja kuivatage rätikuga
2.katke õlad rätikuga,et kaitsta nahka värvumise eest
3. pange kätte kaitsvad kindad,avage värvikreemi tuub ja vajutage läbi tuubi kaitsev membraan, kasutades korgi teist otsa. Pigistage kogu tuubi sisu kausikesse.
4.kandke segu pintsliga kohe niisketele juustele, salk-salguhaaval kogu juuksepikkusele, kuni kõik juuksed on värviga kaetud
5. masseerige värv juustesse.
6. katke juuksed kilemütsiga ning mähkige selle peale käterätik, et säilitada soojust ,võib natuke ka soojendada fööniga, et hoida temperatuuri piisavalt kõrgel.
7.laske toimida 20-40 minutit (nr.19 –tume šokolaad -tooni korral laske toimida 60 minutit). Seejärel loputage juuksed põhjalikult sooja veega, kuni loputusvesi jääb puhtaks..

Koostis:
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LAWSONIA INERMIS (HENNA) EXTRACT, POLYQUATERNIUM-7, AMODIMETHICONE, TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, LAURYL ALCOHOL, PEG-75 LANOLIN, GLYCERIN, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BHT, PARFUM, 3-NITRO-p-HYDROXYETHYLAMINOPHENOL, HC RED NO.3, HC YELLOW NO.2