my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

SuperDren Depura Pineapple jääkaineid väljutav ja ainevahetust kiirendav toidulisand 500ml

26,95 € 21,56 €
53,90 €/L 43,12 €/L
Artikkel: DV16
EAN: 8032894494292
Kaubamärk: Superdren
SuperDren Depura Pineapple jääkaineid väljutav ja ainevahetust kiirendav toidulisand 500ml
Sinu kauni keha saladuse retsept on siin! SuperDreni ananassimaitseline taimeekstraktidel põhinev toidulisand dreneerib ja kiirendab ainevahetust, mille tulemuseks on sale ja kaunis keha!
Vähene liikumine ning ebatervislikud toitumisharjumused soodustavad rasvade kogunemist erinevatesse piirkondadesse tekitades rasvkoes põletikku ja tselluliiti. Selleks vajame aegajalt drenaaži ning keha puhastamist jääkainetest.
Toeta oma keha puhastava, jääkaineid väljutava ja rasvkudesid lõhustava toidulisandiga, et sammuda julgemalt suvele vastu.
SuperDren® Pineapple toidulisandisse on valitud spetsiaalsed taimsed koostised (ananass ja tsentella, võilill ja kask, artišokk ja piimaohakas, õun ja galega), et aidata sul saavutada kontroll ülekaalu üle ning vähendada tselluliiti, mida sageli seostatakse just veepeetusega.
Toidulisand soodustab üleliigse vee väljutamist, vähendab turset ning aitab ennetada veepeetust, detoksifitseerib organismi jääkainetest ning aitab kehal puhastuda toksilistest ainetest.

Ananass ja Aasia tsentella on tuntud mikrotsirkulatsiooni toetajad, kehavedelike väljutajad ning aitavad tõhusalt võidelda tselluliidiga.

Võilill ja kask on keha puhastava toimega ning stimuleerivad vee, naatriumi, kloori ja lämmastikku sisaldavate jääkainete väljutamist.

Artišokk ja piimaohakas soodustavad sapi tootmist ning parandavad maksa funktsionaalsust ning on äärmiselt kasulikud taimed kehapuhastuse protsessis.

Õun ja galega polüfenoolid soodustavad ning kiirendavad keha salenemist, aitavad olulistel toitainetel paremini imenduda ning aitavad kehakaalu kontrolli all hoida.

SuperDren Pineapple toidulisandi toime:
  • soodustab kehavedelike väljutamist
  • eemaldab kehast toksiinid ning jääkained
  • leevendab raskustunnet jalgades
  • aitab modelleerida ja vormida keha

Ei sisalda lisatud suhkrut (looduslikult magustatud Steviaga), värvaineid. Gluteeni- ja laktoosivaba.

Kasutamine: Lahjenda 20ml toidulisandit 1-1,5l veega ning tarvita päeva jooksul. Ühest pudelist jätkub umbes 25 päevaks. Soovitame läbida 2-3-kuulise kuuri (seejärel pidada paar kuud pausi), et saavutada soovitud ja püsivad tulemused. 

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Soovitame jälgida tervislikku toitumist ja eluviise!

Water, Apple juice, Milk Thistle seed integument f.e. (Silybum marianum (L.) Gaertn.), Orange juice, Artichoke leaves d.e. tit. 5% intake of caffeloichinic acids expressed in chlorogenic acid (Cynara scolymus L.), Dandelion root d.e. tit. 2% in inulin (Taraxacum officinale (L.) Weber ex F.H. Wigg.), Birch leaves d.e. (Betula pendula Roth), Pineapple stem d.e. tit. 0.1% bromelain (Ananas comosus (L.) Merr.), Centella grass d.e. tit. 20% in polyphenols (Centella asiatica (L.) Urb.), Galega flower tops d.e. (Galega officinalis L.), Flavors, Thickener: Xanthan Gum; Preservative: Potassium Sorbate; Acidifier: Citric Acid; Apple fruits d.e. tit. 80% in polyphenols and tit. 5% in phlorizin(Malus domestica Borkh.), Chromium Picolinate, Sweetener: Stevia.