my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Nuggela&Sulé Komplekt F11 Treatment 250ml, 70ml

40,62 €
162,46 €/L
Artikkel: NUG010074
EAN: 8437014761573
Kaubamärk: Nuggela&Sulé

Nuggela&Sulé Komplekt F11 Treatment 250ml, 70ml
F11 on esimene hooldus, mis on teaduslikult tõestanud, et saavutab kuni 41,2% pikemad juuksed. Hooldus, mis sisaldab 250 ml šampooni Premium Nº1 ja 70 ml Regenerating Serum juukseseerumit. Soovitatav kõikidele juuksetüüpidele, eriti näidustatud õhukestele ja rabedatele juustele. Juuste taastamine kiilates piirkondades.
Kasutage mõlemat toodet vähemalt 3 korda nädalas, esmalt Premium Nº1 šampooni ja seejärel Regenerating Serum juukseseerumit. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.
Kandke hooldus juustesse eelistatavalt ööseks! Šampooni kasutamine: Valage toode oma peopesale ning hõõruge kuni emulgeerumiseni.
Kandke ühtlaselt juustele ja peanahale ning masseerige oma juukseid õrnalt sõrmeotstega 2-3 minutit. Loputage. Seerumi kasutamine: Jaga juuksed joontesse ning kanna seerum peanahale. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega. Mitte loputada. Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud. Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Pure Marine Glycogen, Red Onion Extract, Dead Sea Salts: Zinc, Magnesium, Calcium, Potassium, Andean Maca Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Sulfopeptides, Aminosaccharides , B Vitamins