my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Hoilika gwp.jpeg (500 KB)

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Nuggela&Sulé Juukseampullid Hair Regenerator 4tk 4x10ml

21,95 €
5487,50 €/L
Artikkel: NUG010058
EAN: 8437014761559
Kaubamärk: Nuggela&Sulé
Nuggela&Sulé Juukseampullid Hair Regenerator 4tk 4x10ml
Turu võimsaim taastav juuksehooldus. Vitamiinide ja mikrotoitainetega, mis on rikastatud Andide Macaga, mis on üks looduse parimaid taaselustajaid. Võimas kombinatsioon aktiivsetest koostisosadest, mis taastavad juukseid, suurendades samal ajal nende paksust ja tihedust kuni 30%. Soovitatav kõikidele juuksetüüpidele. Eriti habrastele ja rabedatele juustele. Näidustatud kiilakate piirkondade taastamiseks või juuste väljalangemise järgseks raviks. Kasutamine kuivadele juustele: Rakendades väikest survet liikuge ampulliga otsaesist kukla suunas luues 6-8 paralleelset joont, mis katavad kogu pead. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega 2 minutit. Kui 2 minutit on möödas, harja või kammi juukseid nagu tavaliselt. Pärast pealekandmist ei tohi juukseid pesta vähemalt 6 tundi.
Kasutamine niisketele juustele: Rakendades väikest survet ja alustades otsaesist kuklani, loo 6-8 paralleelset joont, mis katavad kogu pead. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega 2 minutit. Oodake 5-7 minutit enne juuste kuivatamist. Kui aeg on möödas, kuivatage ja harjake juukseid nagu tavaliselt. Kandke 1 annus iga 2-3 päeva järel. Tulemuste parandamiseks kasutage seerumit iga päev. Hoolitsust on soovitav teha vähemalt 2,5 kuud. Nähtavad tulemused 3 nädala jooksul pärast selle kasutamist. Seda saab kanda nii kuivadele kui ka niisketele juustele. Ampulli esmakordsel kasutamisel peate otsiku läbistamiseks kaane alla vajutama. Kui ampull on avatud (kuulete klõpsatust), eemaldage kaas seda tõmmates.
Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud. Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.
Andean Maca Extract, Sulphur Peptides, Amino Saccharides, Peptides, Amino Acids, Plant Derived Micro-Nutrients, Reserve Carbohydrates, B Vitamins (B5, B3, B6, B7) Glycoenergizer Hair (Marine Glycogen)Andean Maca Extract, Sulphur Peptides, Amino Saccharides, Peptides, Amino Acids, Plant Derived Micro-Nutrients, Reserve Carbohydrates, B Vitamins (B5, B3, B6, B7) Glycoenergizer Hair (Marine Glycogen)

 

Roosa-müük-1440x480 page-2.png (599 KB)