my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Mavala Mava-Stop küünte närimist peatav hooldus 10ml

13,95 €
1395,00 €/L
Artikkel: MAVK90313
EAN: 7618900903012
Kaubamärk: Mavala
Mavala Mava-Stop küünte närimist peatav hooldus 10ml
Küünte ja küünenahkade närimine ning pöidla imemine on väga halvad harjumused, mis rikuvad nii küünte välimuse kui soodustavad küünte murdumist ja põletikuliste küünenahkade teket. Pöidla imemine rikub hambumust. Kibeda maitsega läbipaistev email-lakk aitab vältida sõrmede suhu panemist ja vabaneda halvast harjumusest. Võtmekomponendiks on toimeaine, mille kibe maitse vabaneb süljega kokkupuutel.
Toode on dermatoloogiliselt testitud ja tervisele ohutu. Võib kasutada nii puhastel küüntel kui kanda lakitud küüntele.
Sobib kasutamiseks nii lastele alates 3 eluaastast kui täiskasvanutele.
Kanna hooldus üle terve küüne pinna ( või lakitud küüne) ja lase kuivada. Hoidu käte pesemisest vahetult pärast hooldustoote kasutamist.
Korda pealekandmist iga kahe päeva järel kuni ebasoovitava harjumuse lõppemiseni. Hoiatus: ei sobi kasutamiseks alla 3 aastastele lastele, kuna nad võivad kibeda maitsega harjuda.
Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Butyl Ester of PVM/MA Copolymer, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Ester of PVM/MA Copolymer, Butyl Acetate, Alcohol Denat., N-Butyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Acetyl Tributyl Citrate, Etocrylene, Water (Aqua), Violet 2 (CI 60725).