my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)
Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Mavala Küünelakieemaldaja biolagunev, atsetoonivaba Crystal 100ml

8,95 €
89,50 €/L
Artikkel: MAVK92620
EAN: 7618900926202
Kaubamärk: Mavala
Mavala Küünelakieemaldaja biolagunev, atsetoonivaba Crystal 100ml
Crystal küünelakieemaldaja vastab täielikult teadliku ja nõudliku tarbija ootustele: see on nii küüne- ja nahasõbralik, kui ka äärmiselt keskkonnasäästlik toode. Lakieemaldaja sisaldab estrite segu, mis ei riku lipiidide tasakaalu küüntes ja nahas, vaid eemaldab küünelaki õrnalt, küüsi ja nahka kuivatamata. Küüned jäävad ühtlased ja siidiselt siledad. Sobib kõigile küünetüüpidele, ka habrastele, õrnadele ja kuivadele küüntele. See lakieemaldaja on värvitu ja LÕHNATU ega ole tuleohtlik.
Koostis on keskkonnasõbralik tänu valitud koostisainetele, mis on 100% biolagunevad ega saasta keskkonda. Toodetakse külmades tingimustes, et vähendada energia tarbimist.
Pakendatud ümbertöödeldavasse plastpudelisse.
Niisuta vatipadi Crystal küünelakieemaldajaga ja suru niiske vatipadi tugevalt küüne pinnale. Hoia vatipatja küünelakil ja lase lakieemaldajal tungida läbi kõigi lakikihtide, et need siis kõik korraga, vaid ühe liigutusega küüntelt maha pühkida. Tumeda küünelaki või paljude lakikihtide eemaldamiseks kasuta vajadusel veel üks kord. Küünelaki eemaldamine Crystal lakieemaldajaga võtab pisut kauem aega kui atsetooniga lakieemaldajaga, kuid on sellest küüsi ja nahka säästvam. Lõpetuseks pese käed põhjalikult.
Propylene Carbonate, Dimethyl Glutarate, Dibutyl Adipate, Dimethyl Adipate.