my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)


Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Mavala Gel Finish Top Coat geel-pealislakk 10ml

14,95 €
1495,00 €/L
Artikkel: MAVK99639
EAN: 7618900996014
Kaubamärk: Mavala
Mavala Gel Finish Top Coat geel-pealislakk 10ml
Geel-tulemust andev läbipaistev pealislakk annab maniküürile erilise volüümi, sileduse ja täiusliku läike. Selle pealislaki geeljas tekstuur loob geelmaniküüri tulemuse ilma UV-lambita, on küüntele täiesti ohutu ega muuda küünte struktuuri. See pealislakk moodustab maniküürile kaitsva pealiskihi, mis kaitseb maniküüri mõranemise ja koorumise eest ning on eemaldatav klassikalise küünelakieemaldajaga.
Pealislaki muudavad küünesõbralikuks kasutatud võtmekomponendid: nitrotselluloosi vaik laseb küüntel hingata ning plastifikaator, mida kasutatakse ka ravimite, mänguasjade ja toidupakendites, muudab maniküüri ülisiledaks ja volüümikaks.
Gel Finish pealislakiga on maniküür päevast päeva sile ja volüümne, värv tihe ja läikivam kui kunagi varem.
Pärast teise värvilaki kihi küüntele kandmist oota mõni hetk. Nüüd kanna Gel Finish pealislakk kogu küüne pinnale, kaasa arvatud küüneotsale, võimalusel ka veidi küüneotsa vaba serva alla, et suurendada maniküüri püsimist. Ilunipp: kaks päeva pärast maniküüri tegemist kanna maniküüri värskendamiseks, sära suurendamiseks ja püsivuse pikendamiseks küüntele kiht Colorfix pealislakki.
Maniküüri kiireks kuivamiseks kasuta Oil Seal Dryer küünelaki kuivatajat või Mavadry kiirkuivatajat. Klassikalisest pealislakist on Gel Finish Top veidi paksema koostisega ja vajab seetõttu hoolikamat käsitsemist.
Õige lakikoguse küünele kandmiseks eemalda esmalt pintslilt liigne kogus tõmmates pintslit pudeli kaelas ettevaatlikult alt üles.
Vajadusel puhasta pudelikael pärast kasutamist ja sulge kindlalt.
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acetyl Tributyl Citrate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Violet 2 (CI 60725).