my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Innovatis Shock treatment juustekasvu kiirendav ja väljalangemist vähendav šampoon, ampullid Zoom

Innovatis Shock treatment juustekasvu kiirendav ja väljalangemist vähendav šampoon, ampullid

68,90 €
4593,33 €/L
Artikkel: INN1806BTX
EAN: INN1806BTX
Kaubamärk: Innovatis
Innovatis Shock treatment juustekasvu kiirendav ja väljalangemist vähendav šampoon ja ampullid 
Innovatis Luxury väljalangemist vähendav ja juustekasvu kiirendavad ampullid. Innovatis väljalangemist vähendav šampoon Stem Cells.
Luksuslike ja rikkalike koostisainetega Innovatis Luxury Stem Cells ampullid juustekasvu kiirendamiseks ja väljalangemise vähendamiseks.
Kontsentreeritud ampullid aitavad võidelda juuste väljalangemise vastu. Vähendavad väljalangemist, stimuleerivad juustekasvu ja muudavad juuksed tihedamaks. Sisaldab taimede tüvirakke, mis koos luksuslike koostisainetega muudavad juuksed tugevamaks, tihedamaks ja paksemaks.Luksuslik väljalangemist vähendav ja juustekasvu stimuleeriv šampoon. Aitab stimuleerida peanahka, reguleerida peanaha rasueritust ja puhastada juukseid.
Kasutamine: Igapäevaseks kasutamiseks on komplektis juustele Innovatis Stem Cells šampoon, mis valmistab peanahka ette hoolduseks.2-3 korda nädalas tuleb masseerida peanahale Innovatis Stem Cells ampull, mitte loputada ja hoida kuni järgmise pesukorrani. Ampullide kuuri kestvus on umbes 1,5 kuud.Tulemuse hoidmiseks ja intensiivistamiseks tuleb kasutada peale ampullide kuuri Defence&Mainentance emulsiooni, mida kanda tervele peanahale 1-2 korda nädalas. Mitte loputada.Kuuri kestvus umbes 2,5-3 kuud.