my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Hugo Boss The Scent Stick Deodorant 75 ml

25,32 €
337,53 €/L
Artikkel: 87156589699544
EAN: 737052993546
Kaubamärk: Hugo Boss
Laoseis: 1
Boss The Scent pulkdeodorant
BOSS mehe olemuses ja käitumises väljendub unikaalne ja ainult talle omane ahvatlus. Ta teab, et sosin võib olla valjem kui karjatus. Tema käsitluses on ahvatlus aeglane, kirglik ja rafineeritud – kogemus, mida peab nautima ja mille juurde ikka ja jälle tagasi pöörduma, kogemus, mis ei hõlma mitte ühtainust meelt, vaid võtab sihikule kõik viis.
 
Uus parfüüm THE SCENT toob esile BOSS mehe erinevad aspektid. Lõhn avaldab austust pigemini tema isiklikele, mitte ametialastele saavutustele. Meie ees on mees, kelle edukuse taustal on alati kõlanud peibutav alatoon. See väljendub tema olekus, tema ülikonna lõikes ning eelkõige tema enesekindlas sarmis.
 Nüüd on tal võimalik avastada need omadused ka parfüümis. See omalaadne ahvatluse määratlus märgistab kaubamärgi uut põhiparfüümi ning juhib meid pigemini emotsionaalse kui intellektuaalse intelligentsi mängumaale.BOSS usub ahvatlusse, mis vallutab meeled ning jätab endast elujõulise ja püsiva jälje.
Taolist muljet avaldav parfüüm on läbinisti unikaalne. BOSS THE SCENT koostisse kuulub eksklusiivne Aafrikast pärinev koostisaine, lõhnalt pisut granadilli ja rummi meenutav afrodisiaakum maninkavili. Ent maninka väljendab ka midagi sügavamat ja tähendusrikkamat – iha tõmmet ja mälestuste jõudu. Mehiselt nahksele põhjale tuginev parfüüm on võimas, omalaadne ja unustamatu.
 
Tipunoot: vürtsikas ingver loob temperamentse ja veetleva esmamulje.
Südamenoot: lavendliga segunev sütitav maninkavili mähib ihu sensuaalsesse loori.
Põhjanoot: intensiivne poleeritud nahk on püsiv nagu mälestus ning kannab endas puhast ja külgetõmbavat mehelikkust.
 
Ning loomulikult on veel üks esmatähtis komponent – BOSS mees ise, kelle ahvatlev sarm jätab unustamatu mulje.
BOSS THE SCENT reklaamnäoks on karismaatiline Hollywoodi näitleja Theo James, kes on tuntud ja tunnustatud tänu oma osatäitmistele fantastikapõnevikes Divergent ning unustamatu rolli eest sarjas Downton Abbey.

E-poe hinnad võivad erineda kaupluste hindadest. Laoseis on hetkeline ja võib muutuda

Mustika - 1
Pärnu -
Sikupilli - 1