my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Hairwonder juuksevärv Colour and Care 1 must

14,03 €
Artikkel: 8710267120121
EAN: 8710267120121
Kaubamärk: Hairwonder
Colour & Care looduslik püsivärv, Must 1
No ammonia
Kogus: värvituub 40ml, aktivaator 40ml ja palsam 20ml
Colour & Care on esimene ammoniaagivaba juukseid mõjusalt ühekorraga värviv, kaitsev, toitev ja tugevdav püsivärv. Toode sisaldab üheksat sertifitseeritud mahekomponenti, mis kaitsevad juuksestruktuuri ning pakuvad parimat hooldust ja briljantset läiget. Argaania maheõli, fütokeratiin ja provitamiin B5 tugevdavad juukseid, niisutavad ning muudavad need siidpehmeks. Colour & Care katab hallid juuksed täielikult ja püsib 6-8 nädalat.
Hoiatus: Juuksevärvid võivad põhjustada allergilist reaktsiooni. Lugege ja järgige värvimisjuhendeid. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 16 aastastele lastele. Ajutised “musta henna” tätoveeringud võivad suurendada allergisriski.
Ärge värvige oma juukseid, kui teil on näol lööve; kui teil on tundlik või vigastatud peanahk; kui teil varem on esinenud juuksevärvide kasutamisel allergilisi nähte; kui teil ajutised “musta henna” tätoveeringud on põhjustanud allergilisi nähte. Sisaldab fenüleendiamiini (tolueendiamiini), resortsinooli, vesinikperoksiidi. 48 tundi enne toote kasutamist tuleb teha tundlikkuse test. Mitte kasutada kulmude ega ripsmete värvimiseks. Pärast värvimist loputage juuksed põhjalikult. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega. Ärge hoidke alles värvimisest üle jäänud valmissegatud värvi. Kasutage pakendis olevaid kindaid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Segamisvahekord 1:1.
Pakend sisaldab: Colour & Care Cream värv 40 ml, Colour & Care Activator 40 ml, kasutusjuhend, kindad, Colour Fix Conditioner palsam 20 ml. Pikemate või väga tihedate juuste värvimiseks võib kuluda kaks või enam pakendit.
Toodetud Hollandis.