my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Hoilika gwp.jpeg (500 KB)

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Selenium + Zinc Tabletid Puhas, Orgaaniliselt Seotud Seleenipärm (Selenoprecise) Koos Tsingi Ja A-, B6-, C- Ja E- Vitamiinidega N30

11,00 €
Artikkel: 50038100
EAN: 5709976181105
Kaubamärk: Pharma Nord
Eesti on piirkond, kus seleenisisaldus pinnases on madal, mistõttu siin kasvatatud toidus ei pruugi piisavalt seleeni olla. Seleen on organismile hädavajalik mikroelement, mis on tarvilik immuunsüsteemi ja kilpnäärme normaalseks talitluseks, normaalseks spermatogeneesiks ning küünte ja juuste tervise säilitamiseks. Seleen tugeva antioksüdandina aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Preparaati on lisatud ka tsink ning A-, B6-, C- ja E-vitamiinid. -Patenteeritud seleenipreparaat, millel on eriti kõrge imenduvus (88,7%) ja biosaadavus (74%) -Seleen koos A-, B6- ja C-vitamiinidega toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust -C- ja E-vitamiinid koos seleeni ja tsingiga aitavad kaitsta organismi oksüdatiivse stressi eest -Seleen ja tsink aitavad hoida küünte ja juuste tervist -Toode vastab ravimitööstuse standarditele ning on kontrollitud Taani Ravimiameti poolt Annustamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 tablett päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Ei soovitata alla 12-aastastele lastele. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Mineraalaine: tsinkglükonaat. Vitamiin C (L-askorbiinhape). Mineraalaine: orgaaniline seleenipärm* SelenoPrecise®. Mahuaine: Mikrokristalne tselluloos. Vitamiin E (DL-α-tokoferüülatsetaat, D-α-tokoferüülhappesuktsinaat). Vitamiin A (retinüülatsetaat). Glaseeraine: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Maisivalk. Paakumisvastane aine: Rasvhapete magneesiumisoolad, Ränidioksiid. Vitamiin B₆ (püridoksiinvesinikkloriid). Toiduvärv: Raudoksiid. *EP Patent No. 1 478 732 B1.

 

Roosa-müük-1440x480 page-2.png (599 KB)