my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Hoilika gwp.jpeg (500 KB)

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Marine Plus Kapslid Puhas Kontsentreeritud Kalaõli B12-Vitamiiniga N150

31,80 €
Artikkel: 50288500
EAN: 5709976288508
Kaubamärk: Pharma Nord
Bio-Marine Plus pehmed želatiinkapslid sisadavad igaüks 500 mg kalaõli, millest 185 mg on EPA, 115 mg on DHA ja 25 mg on teisi oomega-3 rasvhappeid. Kapslis olevad oomega-3 rasvhapped on valdavalt vabade rasvhapete vormis.
Kalaõli on kontsentreeritud, mistõttu saate te võrdlemisi suure koguse oomega-3 rasvhappeid üsna väikesest kapslist. Kalaõli on kõrgpuhastatud, mis tähendab, et see on läbinud erilise puhastusprotsessi ning kõigi saasteainete kogused on kaugelt alla lubatud piirmäärade.

Kalaõli preparaadis Bio-Marine Plus ei pärine kasvatusekaladelt, vaid loodusest püütud kaladelt. Õli on puhastatud ja seetõttu saasteainetest vaba. Bio-Marine Plus on toodetud ja pakendatud hapnikuvabalt ning selles olevate peroksiidide kogus on äärmiselt madal, mistõttu on ta hästi oksüdatsiooni ehk rääsumise eest kaitstud.
Lisaks oomega-3 rasvhapetele sisaldab Bio-Marine Plus ka foolhapet ja B12-vitamiini. Mõlemad vitamiinid aitavad oomega-3 rasvhapetel säilitada normaalset homotsüsteiini ainevahetust. Lisaks toetab foolhape normaalse immuunsüsteemi toimimist, normaalset psühholoogilist funktsiooni ja vere moodustumist. Veelgi enam – foolhappel on roll rakkude jagumisel ja ta toetab normaalset loote kudede kasvu raseduse ajal.
Bio-Marine Plus: - Vabad rasvhapped tagavad kuni 50% parema imendumise - Tugevalt kontsentreeritud (65% oomega-3), kergelt imenduv kalaõli - Kombineeritud B12-vitamiini ja foolhappega, mis toetavad homotsüsteiini ainevahetust - Eriti puhas – õli on läbinud kolmeastmelise puhastusprotsessi - Õlis leiduvate saasteainete kogused on kaugelt alla lubatud piirmäärade - Pehme lihtsasti neelatav želatiinkapsel - Toodetud Taani ravimitööstuse rangete standardite kohaselt - Teadusuuringutega dokumenteeritud

Kasutamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 3 kapslit päevas, söögi ajal tervelt alla neelata. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Kalaõli. Kapsli kate: Želatiin. Niiskusesäilitaja: Glütserool, puhastatud vesi. Paksendaja: Ränidioksiid. Kakaopulber. Vitamiin: foolhape. Vitamiin: tsüanokobalamiin (Vitamiin B12)

 

Roosa-müük-1440x480 page-2.png (599 KB)