my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Magnesium Tabletid Kolme Erineva Magneesiumisoola Kompleks N60

12,60 €
Artikkel: 50232200
EAN: 5709976231207
Kaubamärk: Pharma Nord
Kergesti lahustuv ja kiiresti imenduv magneesium.  Bio-Magnesium sisaldab kolme magneesiumisoola, mis on kergesti lahustuvad ja hästi imenduvad. 
Magneesium aitab hoida luid ja hambaid normaalsena.  Magneesium aitab kaasa lihaste tööle ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele.  Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust 

Bio-Magnesium on toodetud Taani ravimitööstuse rangete standardite kohaselt. Bio-Magnesium on kolme erineva magneesiumisoola kompleks. Iga tablett sisaldab 200 mg puhast magneesiumit. Tableti maatriksis on orgaaniliselt ja mitteorgaaniliselt seotud magneesium, mistõttu tablett lahustub maos vähem kui kahe minutiga isegi mao alahappesuse korral. Magneesiumisoolad muudetakse vabadeks ioonideks, mis võimaldab väga head imendumist. Tavaliselt neelatakse Bio-Magnesiumi tabletid tervelt alla, aga neid võib ka närida või lahustada klaasis vees. Bio-Magnesiumit ei pea ilmtingimata võtma koos söögiga.

Annustamine: 1 tablett päevas või vastavalt arsti soovitusele. Tableti võib võtta tervelt või lahustada klaasis vees. Võtta koos söögiga või ilma. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Mineraalaine: magneesiumkarbonaat, magneesiumhüdroksiid, magneesiumatsetaat. Mahuaine: Mikrokristalne tselluloos. Paakumisvastane aine: Dikaltsiumfosfaat. Glaseeraine: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Paakumisvastane aine: magneesiumsoolade Rasvhapped. Tardaine: Ränidioksiid.