my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Kurkumiin Optimeeritud Kõrge Biosaadavusega Kurkumiini Kapslid N50

28,40 €
Artikkel: 50233200
EAN: 5709976233201
Kaubamärk: Pharma Nord
Bio-Kurkumiin on toidulisand, mis aitab kaasa painduvate liigeste säilimisele. Vanuse kasvades muutuvad meie liigesed aina jäigemaks ja liikumatumaks, mis võib lõpuks viia elukvaliteedi languseni. Võimalus säilitada oma liigeste täielik liikumisulatus aitab meil jääda kogu elu jooksul füüsiliselt aktiivseks ning nautida kõiki vabadusi ja tervisekasusid, mida liikuv eluviis pakub.

Bio-Kurkumiin sisaldab Curcuma longa L. granuleeritud juuremassi (risoomi), milles olev looduslik antioksüdant kurkumiin on optimaalse biosaadavusega. Iga Bio-Kurkumiini kapsel sisaldab 400 mg granuleeritud kurkumijuure ekstrakti, sealhulgas 100 mg aktiivseid kurkuminoidseid antioksüdante. Pharma Nord kasutab patenteeritud meetodit, kus kurkumiini osakesed on kapseldatud kaitsvasse lipiidikihti, mis kindlustab tervete kurkumiini molekulide jõudmise rakkudesse, kus neid vajatakse. See meetod võimaldab Bio-Kurkumiinil läbida mao happelise keskkonna ja jõuda vereringesse ning lümfisüsteemi, tagades kuni 65 korda kõrgema kurkumiini taseme rakkudes.
Toode on 100% looduslik ning sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Kasutamine: 1 kapsel päevas või vastavalt arsti soovitusele. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostis: Longvida® kurkumiini ekstrakt*. Emulgaator: Steariinhape. Mahuaine: Maltodekstriin. Kapsli kest: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Emulgaator: Sojaletsitiin. Paakumisvastane aine: Ränidioksiid, Rasvhapete magneesiumisoolad. Antioksüdant: Askorbüülpalmitaat. *Longvida® on registreeritud kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Verdure Sciences Inc., patendid US 9192644 ja EP 1993365.