my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Carotene Kapslid Puhas Beeta-Karoteen Kergelt Imenduval Ja Stabiilsel Kujul - A-Vitamiini Looduslik Eelvorm N90

17,20 €
Artikkel: 50295300
EAN: 5709976110304
Kaubamärk: Pharma Nord
Beetakaroteen kuulub punast ja kollast värvi andvate taimsete pigmentide hulka. Betakaroteen on see aine, mis annab muuhulgas porganditele nende organži värvuse. Ühtlasi on beetakaroteen provitamiin, mida muudetakse organismis just vajalikus koguses A-vitamiiniks.
Mõnes maailma regioonis on beetakaroteen peamine A-vitamiini allikas. A-vitamiin aitab kaasa normaalsele rakujagunemisele ja see on vajalik normaalse immuunsüsteemi toimimiseks.

Kasutamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kapsel päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Ei soovitata alla 12-aastastele lastele. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Mahuaine: Sojaõli. Kapsli kate: Želatiin. Mahuaine: hüdrogeenitud Sojaõli (osaliselt hüdrogeenitud). Niiskusesäilitaja: Glütserool. Beeta-karoteen. Paksendaja: Ränidioksiid. Värvaine: Raudoksiid. Eesliide „Bio“ toote nimes ei ole seotud mahepõllumajanduse, vaid toote biosaadavusega.