my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Hoilika gwp.jpeg (500 KB)

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Bio-Calcium+D3+Vit K1+K2 Närimistabletid Suur Annus Hästi Imenduvat Kaltsiumit Koos D3- Ja K-Vitamiiniga N90

12,20 €
Artikkel: 50133300
EAN: 5709976133303
Kaubamärk: Pharma Nord
Bio-Calcium+D3+K sisaldab toitaineid, mis toetavad luustiku tervist. Kaltsiumi, D3-vitamiini ja K-vitamiini kombinatsioon on vajalik, et hoida luid normaalsetena. Kaltsium ioniseeritakse seedekulglas ning kaltsiumiioonid imenduvad seal D3-vitamiini abil. K-vitamiin imendub peensooles ning aitab hoida luid normaalsena ja aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele.
Kaltsium on keemiline element ning kõige suuremal hulgal esinev mineraalaine inimkehas. Kaltsiumi kõige tähtsam ülesanne on hoida hambaid ja luid tervena. Luukude toimib ka organismis oleva kaltsiumi säilitamiskohana.
Kui organismi imendub toiduga liiga vähe, hakkab keha oma vajadusteks ära kasutama luukoes olevat kaltsiumi.

1 tablett päevas või vastavalt arsti soovitusele. Tablett närida või neelata tervelt. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Tähelepanu! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Koostisosad Mineraalaine: kaltsiumkarbonaat. Magusaine: Sorbitool. Stabilisaator: Polüvinüülpürrolidoon. Magusaine: Ksülitool. Stabilisaator: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Paakumisvastane aine: Rasvhapete magneesiumisoolad. Lõhna-ja maitseaine: Piparmünt. Paakumisvastane aine: Ränidioksiid. Vitamiinid: menakinoon (vitamiin K₂), fütomenadioon (vitamiin K₁), kolekaltsiferool (vitamiin D₃).

 

Roosa-müük-1440x480 page-2.png (599 KB)