my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Artdeco näohooldus AHA hapetega

AHA-hapete kasulik toime on osaliselt tingitud võimest koorida nahka. Välimise kihi rakkude koorimine stimuleerib altpoolt uute rakkude kasvamist ja jagunemist, mis vähendab nähtavaid vananemise tunnuseid. Samuti aitavad AHA-happed komedoonide ning vistrike tekke vastu reguleerides rasueritust. Happed muudavad tõhusamaks teiste hoolduses kasutatavate ainete imendumise ning aitavad vähendada veekadu nahast.

Lisaks hajutavad AHA - happed ka pigmendilaike.

AHA - koorija võib põhjustada mööduvat kipitust nahal, mis on normaalne selle madala pH tõttu.

Selles hoolduses kasutame happeid, mille pH on 3,0-3,5, mida peetakse hästi toimivateks, kuna need ei ole liiga happelised.

Vähesel määral tõuseb naha päikesetundlikus - oluline on kasutada pärast hooldust kõrge faktoriga päikesekaitsekreemi. Suveperioodil on mõistlik AHA-hapete kasutamist vähendada või mõnel juhul täielikult vältida (naha tundlikkus, õhuke nahk, pigmendilaigud).

ARTDECO NÄOHOOLDUS AHA HAPETEGA

Protseduur koosneb: pinnapuhastus, AHA-hapetega koorimine, AHA-happeid neutraliseeriv geel, mehaaniline puhastus, mask, kreem 

Aeg. 60-75 min

Hind: 50€

AHA HAPETEGA KOORIMINE

Koorimine aitab vähendada naha pinnakuivust, kiirendab aknekollete paranemist, vähendab ja ühtlustab pigmentatsiooni, vähendab esimesi pindmisi kortsujooni ja parandab teiste paiksete ainete mõju ning naha läbilaskvusvõimet.

Soovitatav teha kuurina 10-14 päeva tagant.

  1 kord                                                                                                             15 €

  6 korda                                                                                                           75€

 10 korda                                                                                                         120€