TootegrupidNäohooldus

Näohooldus AHA hapetega

AHA-hapete kasulik toime on osaliselt tingitud võimest koorida nahka. Välimise kihi rakkude koorimine stimuleerib altpoolt uute kasvamist ja jagunemist, mis vähendab nähtavaid vananemise tunnuseid. Samuti aitavad AHA- happed komedoonide ja vistrike tekke vastu ning vähendavad rasu nahal ja poorides. Suurendavad ka teiste toodete imendumist ja aitavad vähendada veekadu nahast. Lisaks hajutavad vähesel määral pigmendilaike.

AHA-koorija võib anda mööduvat kipitust nahale kandmise järgselt, mis on normaalne selle madalama pH tõttu. Vähesel määral tõuseb tundlikkus päikesekiirgusele – oluline on kasutada päiksekaitse kreemi. Suvel võiks AHA-de kasutamist vähendada või mõnel juhul (tundlik, õhuke nahk, pigmendilaigud) ka vältida.

 
Näohoolduse juures kasutame pH-d 3,0-3,5, mida peetakse hästi toimivaks, kuna see ei ole liiga tugev koorija ega liiga happeline.

 
Sisaldab: Pinnapuhastus, AHA hapetega koorimine, AHA happeid neutraliseeriv geel, mehaaniline puhastus, mask. Aeg 60-75 min
Hind 50.00 €

 
AHA hapetega koorimine

Koorimine aitab vähendada naha pinnakuivust, kiirendab aknekollete paranemist, vähendab ja ühtlustab pigmentatsiooni, vähendab esimesi pindmisi kortsujooni ja parandab teiste paiksete ainete mõju ning naha läbilaskvusvõimet.
Soovitav teha kuurina 10-14 päeva tagant.

Kuurina
1 kord 15.00 €
6 korda 75.00 €
10 korda 120.00 € 

Noorukite Näohooldus kuni 18 eluaastat

Pinnapuhastus, koorimine, mehhaaniline puhastus, kerge massaaž, mask, päevakreem.1h 
Hind: 25.00 €

Klassikaline näohooldus 

Pinnapuhastus, koorimine, mehhaaniline puhastus, mask, seerum, kreem Aeg 60min
Hind : 32.00 €

Meeste Näohooldus

Pinnapuhastus, koorimine, mehhaaniline puhastus, mask, seerum, kreem.Aeg: 1h
Hind: 32.00 € 

 

Üle 49.00 € tellimustel , transport pakiautomaati Eesti piires tasuta!