my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Kulmu-ripsmehooldus

 

Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine sobib üldiselt kõigile, kuid eelkõige sportlikule ja mugavale naisele, kes ei taha muretseda meigi laialimineku pärast (näiteks ujumas käies).

Kui Sul on heledad ripsmed-kulmud, on keemiline värvimine kõige mugav võimalus pilku elavamaks muuta.  Ka aastatega muutuvad meie ripsmed-kulmud  heledamaks  ja hõredamaks ,värvides on pilk ilmekam ja elavam.

Värvaine püsib ripsmetel ja kulmudel hästi, kuna tungib karva, on vees lahustumatu ning eemaldub kulumise teel. Võib arvestada, et keskmiselt püsib värv kolm-neli nädalat.

Kasutame Refecto Cil ja Apraise tooteid

Ripsmete keemiline värvimine 20min                     6€
Kulmude keemiline värvimine 15min                          6€
Kulmude korrigeerimine 15min.                               4€
Ripsmed + kulmud 45-50min                                 15€

 

 Kõrvade augustamine Blomdahli tehnikal

 

Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on välja töötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.

Kõrvarõngaaukude tegemine on teinud suure sammu edasi - Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on muutnud selle turvaliseks.

Kasutame meditsiinilisest plastikust kõrvarõngaid, mis on ainukesed kõrvarõngad maailmas, milles on 0% niklit! Sobivad ka lastele ja vanematele inimestele, kes soovivad olla täiesti kindlad, et neil ei teki paranemisperioodil nikliallergiat.

1 kõrvaauk koos kõrvarõngaga                             14€

2 kõrvaauku koos kõrvarõngaga                          20€