TootegrupidJuuksuriteenused

JOICO K-PAK 4-astmeline juukseravi hooldus

Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus.
Maksimaalne juuksestruktuuri taastaja, mille neljaastmelinesüsteem muudab ka kõige tuhmimad juuksed taas läikivaks ja terveks. Hoolduse käigus sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid. Seejärel neutraliseeritakse juuksed ning suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud juuksekarvad. Kolmandas etapis taastatakse rikutud juuksed ning lõpuks niisutatakse juuksed.


Protseduuri täpne kirjeldus:

•Juuste sügavpuhastust viimistlusvahendite jääkidest
ning meid ümbritsevast keskkonnast pärinevatest kahjulikest aineosakestest

•Juuste pH taseme tasakaalustamist, mis sulgeb juuste soomuskihi, et juuksed oleksid valmis võtma rohkem vastu ning tugevamalt ja kauakestvamalt kinnistama erinevaid hooldavaid komponente

•Juuste rikastamist elujõudu ja tugevust andvate proteiinidega (juuksed nimelt koosnevad 80% ulatuses proteiinist ning juuste töötlemine ja igapäevane käsitlemine tekitab juustes eelkõige puuduse proteiinist)

•Juuste niisutamist toitaineterikka maskiga, mis annab juustele veetleva elastsuse, võrratu värskuse ning kergema hooldatavuse.
Nauditav juukseravi kestab ca 45-60 minutit, mis hõlmab samuti ka lõõgastavat ja ergutavat peamassaaži ning rikkaliku juukseravi, tulemused püsivad kuni 6 nädalat.

Ravi sobib kõikidele juustetüüpidele, v.a. enne keemilist töötlemist. Joico juukseravi on alternatiiv, mis aitab eemaldada juustes viimistlustoodete jääke ja ladestunud minraale juustest, samal ajal rohkem niisutades ning taastades. Suureneb juuksekarvade elastsus ning tugevneb läige.
Hind: 22.00 €

Üle 49.00 € tellimustel , transport pakiautomaati Eesti piires tasuta!