my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

 

artdeco-kosm-kott-pakkumine-veebruar.jpeg (1.41 MB)

Artdeco-denim-banner-veeb.jpeg (427 KB)

 

liitu-uudiskirjaga.jpeg (119 KB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Teaology

Teaology on Clean Beauty nahahooldustoodete sari, mis on inspireeritud tuhandeaastase teetaime, Camellia Sinensis, väest ja jõust.

Brändi loojateks on Itaalia abielupaar Cecilia Garofano ja Paolo Bevegni, kel mõlemal on enam kui 25-aastane töökogemus rahvusvahelises iluvallas. Neid inspireeris tipptasemel tehnoloogia ja kvaliteetne tooraine. Teaology idee oli luua midagi uut ja enneolematut, selle tulemuseks on  patenteeritud  Tea Infusion Skincare® tehnoloogia. Vee asemel kasutame viie erineva orgaanilise tee - matcha, rohelise, musta, sinise ja valge tee -  tõmmiseid, milles on looduslikult rikkalikult antioksüdantseid polüfenoole, mineraale ja vitamiine. Tea Infusion Skincare®  väärtust väljendab valem 0% vett / 100% orgaanilist teed.

 Kõik Teaology tooted on loodud ja toodetud Itaalias ning need on 100% vegan & julmusevabad.

Meie pakendid on 99% ulatuses ringlusse võetavad ja võimaluse korral taaskasutatud materjalist. Tee, mida me oma tõmmiste valmistamiseks kasutame, pärineb taastuvatest allikatest ja riikidest, kus teed kasvatades ja koristades austatakse keskkonda, bioloogilist mitmekesisust ja töötajaid. Me valime alati parima kvaliteedi ja kinnitatud mahesertifikaadiga teed. Oleme uhked, et oleme osa B Corp kogukonnast.