my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga

Skin Proud

100% vegan, puhas ja julmusevaba nahahooldustoode. Skin Proudis on optimaalses kontsentratsioonis toimeained, mis sisaldavad õrnasid, kuid võimsaid looduslikke ekstrakte, andes suurepärase tulemuse ilma nahka ärritamata. Hinna, tõhususe ega esteetika osas pole järeleandmisi tehtud. Skin Proud on kõige jaoks.
Skin Proudi koostisosad hellitavad teie nahka, selle tekstuuri, poore ja kõike muud, hoolitsedes ebatäiuslikkuse ja täiuslikkuse eest, mis teevad teist just selle, kes te olete. See on ka põhjus, miks me oma kampaaniapiltidel nahka ei retušeeri – tõeline nahk ongi juba ilus. Olge teie ise. Olge uhke.

Hajutades segadust, usub Skin Proud läbipaistvusesse – tooteid on lihtne kasutada, koostisosad hakkavad kohe nahale toimet avaldama ning nahk on nende üle ülimalt õnnelik! Meil on olemas kõik vajalik täieliku, puhta ja lihtsa nahahooldusrutiini loomiseks, mis hoiab teie jume rõõmsa ja roosana hommikust õhtuni. Alates hüaluroonhappest pungil niisutajast Sorbet Skin Every Day Jelly Moisturizer kuni Bright Boost 2% Vitamin C Serumi ja niatsiinamiidiga immutatud Sleep Hero Overnight Maskini – kogu meie tootevalik on 100% vegan, planeedisõbralik ja seda on äärmiselt lihtne kasutada.