my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prevLiitu meie uudiskirjaga

Kingime sulle 10% sooduskupongi

White Glo Charcoal valgendavad ribad aktiivsöega

19,90 € 15,92 €
Artikkel: 9319871001223
EAN: 9319871001223
Kaubamärk: White Glo
White Glo valgendavad ribad aktiivsöega
Eemaldab hammastelt 7 päevaga kuni 10 aasta vanused plekid. Peroksiidivaba. Ei kahjusta hamba emaili. Pakendis on 7 riba ülemiste ja alumiste hammaste valgendamiseks, mis kinnituvad kindlalt hammastele ja lubavad hoolduse ajal nii rääkida kui juua. Aktiivsüsi eemaldab kohvi-, veini- ning suitsetamisest ning vananemisest põhjustatud plekid. NB! Hoida laste eest. Mitte kasutada alla 12aastastel lastel. Mitte kasutada logisevatel või kunsthammastel. Vältida kontakti silmadega. Silma sattumise korral loputa kohe. Loputa suu pärast plaastrite kasutamist. Mitte kasutada kahjustatud hammaste, tundlike igemete või halva suutervise korral. Parim enne vaata pakendilt.
Kasutamine: ava pakend ja aseta riba kord päevas nii ülemistele kui alumistele hammastele. Liigne serv voldi üle hammaste. Lase toimida 30-60min., seejärel eemalda ribad ja viska ära. Võid seejärel hambaid harjata või loputada. Võivad tekkida valged laigud, mis on ajutised. Soovitav kasutada kord nädalas.

PVP, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerin, Alcohol, Activated Charcoal Powder, Sodium Chlorite, Dissodium EDTA, Stevioside, Menthol