my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
 

 

 

 

 

 Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga

Venita Trendy värviv juuksevaht 37 "emerald green"

3,90 €
52,00 €/L
Artikkel: 5902101513548
EAN: 5902101513548
Kaubamärk: Venita
Laoseis: 11

VideoVenita Trendy värviv juuksevaht 37 "emerald green"
Pakend sisaldab:kasutusjuhend, kaitsekindad värviv juuksevaht rõhu all olevas konteineris. Lihtne ja turvaline kasutada,Kasutamisvalmis. Ei sisalda ammoniaki ja vesinikku. 
Kasutamine:  enne kasutamist tehke allergiatest. Enne kasutamist on soovitav teha värvitest: kandke väike kogus vahtu juuksesalgule ja hoidke niikaua kui juuksesalk on saavutnud soovitud tooni. Efekt on tugevam keemiliselt töödeldud või blondeeritud juustel. Värv on nahalt kergesti eemldatav vee või puhastuspiimaga.  Vältige värvi sattumist heledatele riietele või rätikutele. 
Kasutusjuhend:.Pange kätte kaitsekindad. Katke õlad rätikuga NB! Enne kasutamist raputage pudelit. Pihustage vahtu hoides pihusti otsa allpool. Kandke vaht kuivadele, puhastele juustele kas kogupikkuses või üksikutele salkudele. Masseerige värv juustesse. Olenevalt soovitud värvi intensiivsusest hoidke juustel 10-20 min. Nr.60 (must)  tooni korral soojenda juukseid fööniga esimesed 10 min. 7. Loputa juuksed voolava vee all. 8. Kuivata ja säti sobivasse soengusse. 

Allergiatest: Tehke 48 tundi enne igakordset toote kasutamist test nahaallaergia suhtes. Kandke väike kogus juuksevahtu kõrva taha. Loputage ära 30 minuti pärast. Toodet võib kasutada, juhul kui ei teki ärritust nahale 48 tunni jooksul peale allergiatesti.

E-poe hinnad võivad erineda kaupluste hindadest. Laoseis on hetkeline ja võib muutuda

Mustika - 4
Pärnu - 4
Sikupilli - 3