my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

Ruth Terras 6.07AM Pure and Serene kodulõhnastaja

27,00 €
270,00 €/L
Artikkel: 4745090290011
EAN: 4745090290011
Kaubamärk: Ruth Terras
Ruth Terras 6.07AM Pure and Serene kodulõhnastaja 
Päikesetõus on päeva sünd, uute mõtete ja tegude sünd. 6.07 AM on kevadhommiku lõhn kuusemetsas – selge, puhas ja häirimatu. Karge kuusk ja soe ning päikeseline apelsin asendavad segased mõtted ning unenäo varjud, kirkuse, selguse ja tasakaaluga. Ruth Terras šikk kodulõhnastaja toob Su koju loomulikud ja looduslikud lõhnad. Taastuvatest ressurssidest päris baas ja eeterlikud õlid täidavad Su kodu meeldiva ja loomuliku aroomiga. Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida pilliroopulkade arvu ja pulkade pööramise tihedusega. Kodulõhnastaja lõhnab u 8 nädalat.

INCI: Dioxolan, Citrus Sinensis essential oil (apelsini eeterlik õli), Abies Siberica essential oil (kuuse eeterlik õli), limonene*. *esineb looduslikult eeterlikes õlides.

Eemaldage pudelilt dekoratiivne kork ning sisemine kaitsekork, keerake dekoratiivne kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niiskunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku. Tuleohtlik! Ruumilõhnastaja pulkade süütamine on keelatud! Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas! Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust ja plastikust pindasid. Nahale sattudes peske kohe rohke vee ja seebiga. H319- tõsine oht silmadele!

Dioxolan, Citrus Sinensis essential oil (apelsini eeterlik õli), Abies Siberica essential oil (kuuse eeterlik õli), limonene*. *esineb looduslikult eeterlikes õlides.