my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum 50 ml

89,90 €
1798,00 €/L
Artikkel: 3349668568093
EAN: 3349668568093
Kaubamärk: Paco Rabanne
Laoseis:
Paco Rabanne Olympéa parfüümvesi 50 ml
Kuidas oleks olla olla see üks ja ainus? Naine, kes valitakse välja kõigi teiste seast; naine, keda tema julgus ja edukus  tavalistest surelikest kõrgemale tõstab? Naine, kelle teel varisevad veendumused ja mureneb triviaalsus? Naine, kes ei pea valima ilu ja intelligentsi vahel, kes on unikaalne ja kordumatu iseeneses. Naine, kelle jaoks kuulsus ja ausära on loomupärane ja kaasa sündinud.
Parfüümiga Olympéa alustab Paco Rabanne täiesti uut, ülimalt naiselikku peatükki. Jäädes truuks oma innovatiivsetele väärtushinnangutele, on Paco Rabanne loonud kujutluspildi unikaalsest ja üleolevast sensuaalsusest, millele keegi ega miski ei suuda vastu panna. See tänapäeva Kleopatra on kuninganna kuningannade seas, naine, kelle päralt on kõik võidud – ta on ülim ikoon. Kõigi jõudude ja võimetega õnnistatuna valib ta oma kangelase Olümpose astmetelt. Ta on pooleldi jumalanna, kuid eelkõige siiski naine. Jumalik naine. 
 Olympéa on unikaalne olfaktoorne seiklus soolase vanilliakordi sensuaalsuse ja lillenootide värskuse vahelisel ristteel. Värske idamaise aroomi rohelise mandariini toonid äratavad meeled, ingverliilia ja veenootidega jasmiiniaroom annavad energialaengu. Parfüüm on ahvatlev, julge ja absoluutselt naturaalne. Sensuaalne ja läbikumavalt soolakas vanilliakord lisab sõltuvusttekitavat magnetismi, mida sandlipuu ja  halli merevaigu akord veelgi võimendab. Parfüümi võimukas aroom ja akordide unikaalne tasakaal moodustavad üheskoos Paco Rabanne'i autentse signatuuri.