my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev
TootegrupidLiitu meie uudiskirjadega

Saa osa parimatest pakkumistest ja uutest toodetest

Jerome Russell Bblonde Powder Bleach blondeerimispulber 1 tk

1,50 €
Artikkel: 534230
EAN: 534230
Kaubamärk: Jerome Russell
Laoseis: 12

Jerome Russell Bblonde blondeerimispulber 1 tk
Värvib juuksed 6-9 tooni heledamaks. Lõpptulemus oleneb juuste toonist, seisukorrast, poorsusest ja pikkusest. Säilita pakendit jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest.Maht 25 g Kasuta koos Bblonde vesinikemulsiooniga nr1 või nr 2 suhtes 1:1 (1 pakk pulbrit segada 1 pudeli 75ml Maximum Cream Peroxide) Vaata 12% siit:
9% siit:

TÄHTIS!
Ärge kasutage raseduse ajal.
Ärge kasutage kui teil on varem tekkinud nahaärritus blondeeriva toote kasutamise korral.
Ärge kasutage kahjustatud või ärritunud peanaha korral.
Ärge kasutage kui teie juuksed on hiljuti blondeeritud värvi või spreiga, kui te olete teinud hiljuti keemilised lokid või värvinud juukseid tumepruuni või musta juuksevärviga.
Ärge kasutage kui teie juuksed on eelnevalt värvitud metallsooli sisaldava juuksevärvi või hennaga.
Ärge kasutage juuksepikendustel, mis on kinnitatud sünteetilise liimiga.
Ärge kasutage intiim-või näopiirkonna või kulmude ja ripsmete värvimiseks.

TÄHTIS!
Toode sisaldab vesinikperoksiidid ja ammoniaaki.
Avage pakend ettevaatlikult, aure mitte sisse hingates. Kasutage toodet hästi ventileeritud ruumis.
Kasutage kaitsekindaid.
Ärge kasutage metallist kaussi, kammi ega juuksenõelu.
Segage värvipulber ja vesinik vahekorras 1:1 kuni kreemja konsistentsi saamiseni.
Mitte kasutada lastel alla 16 aasta.

*Protseduuri ajal ärge katke pead rätikuga ega soojendage fööni või lambiga. Tugeva soojatunde, uimasuse või hingamisraskuste tekkimisel peatage protseduur, loputage juukseid rohke veega ja konsulteerige arstiga.

ALLERGIATEST
Kandke väike kogus värvisegu kõrva taha ja laske kuivada. Kontrollige piirkonda 48h jooksul regulaarselt. Kui nahaärritusi ei ilmnenud, loputage värviproov maha külma veega. Kui värvimisprotsessi ajal ilmnes nahaärritus või turse, siis tuleb värv kohe sooja veega maha loputada ja värvimine katkestada.

SOOVITUSED:
Et saavutada soovitud värvitoon, soovitame teha ühel salgul proovivärvimine ja kontrollida tooni iga 10 minuti tagant kuni soovitud toon on saavutatud.

KASUTAMINE
Toode on mõeldud juuste blondeerimiseks. Pange kätte kilekindad. Tühjendage pakendis olev blondeerimispulber plastikkausikesse, lisage pulbile 9% või 12% vesinik ja segage hoolikalt, kuni on saavutatud ühtlane konsistents. Vältige värvikreemi sattumist riietele, kangastele ja mööblile. Enne kasutamist kandke juuksepiirile ja kõrvadele vaseliinkreemi, et vältida naha värvumist.
1.Kandke värvisegu ühtlaselt juustele, liikudes otsmikult tahapoole, seejärel külgedelt allapoole. Pikemate juuste korral kandke värvisegu 3cm kauguselt juuksejuurtest kuni juukseotsteni.
2.Laske 15 minutit toimida, seejärel kandke värvisegu juuksejuurtele.
3.Katke juuksed kilemütsiga. Olenevalt juuste tüübist, saavutate vajaliku efekti 20-90 minutiga. Kontrollige 15 minuti tagant, kas soovitud heledus on saavutatud.
4.Toimeaja lõppedes eemaldage kilemüts, loputage segu juustelt ja peske juuksed pakendis oleva šampooniga, et eemaldada juuksevärvi jäägid. Kuivatage juuksed nagu tavaliselt.

Juuksejuurte värvimine
1.kandke värvisegu ainult juuksejuurtele. 2.Katke juuksed kilemütsiga. Olenevalt juuste tüübist, saavutate vajaliku efekti 20-90 minutiga. Kontrollige 15 minuti tagant, kas soovitud heledus on saavutatud.3.Toimeaja lõppedes eemaldage kilemüts, loputage segu juustelt ja peske juuksed pakendis oleva šampooniga, et eemaldada juuksevärvi jäägid. Kuivatage juuksed nagu tavaliselt

Potassium Persulfate, Sodium Metasilicate, Ammonium Persulfate, Sodium Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cyamopsis Tetragonolaba (Guar) Gum, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Silica (Nano), Sodium Persulfate, Edta, CI 77007.

E-poe hinnad võivad erineda kaupluste hindadest. Laoseis on hetkeline ja võib muutuda

Ilusalong - Hetkel otsas
Mustika - 9
Pärnu - 5
Sikupilli - Hetkel otsas
Viljandi - Hetkel otsas