my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Liitu-uudiskirjaga-kampaania.png (1.68 MB)

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

IvyBears Restful Sleep kummikarud Rahulik uni 60tk

25,90 €
Artikkel: IBS10
EAN: 4260750620286
Kaubamärk: IvyBears
IvyBears Restful Sleep kummikarud Rahulik uni 60tk
Tasakaalustatud igapäev ning korralik uni aitavad vähendada stressi. Sidrunmelissi ja melatoniiniga IvyBears Sleep vitamiinid aitavad vähendada stressi sümptomeid ning leida tasakaal rasketel ja keerulistel eluetappidel. IvyBears Sleep vitamiinid sisaldavad suures koguses laktiumi, L-teaniini ja melissi, mis annavad rahu, tagavad tasakaalustatud meele ning toetavad teie unetsüklit.
Rahulik meel toob sügavama une ja kergema uue päeva. IvyBears vitamiinid aitavad saavutada loomulikku sisemist rahu ja tasakaalu, soodustavad und ning vähendavad stressisümptomeid. IvyBears Sleep võimas vitamiinikompleks on välja töötatud koostöös somnoloogide ja iluekspertidega, et vähendada teie stressisümptomeid ja soodustada tervislikku und. Imemaitsvad toidulisandid on gluteenivabad, sojavabad ning säilitusainete vabad. Nad on valmistatud ilma kunstlike värv- ja maitseaineteta ning maitsevad nagu mahlane mustsõstar.
Kummikarud on titaandioksiidivabad ning valmistatud Saksamaal. Kasutamine: Toidulisandina peaksid täiskasvanud võtma kaks kummikommi päevas. Enne allaneelamist närida hoolikalt.
NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist! Kõrvaltoimete ilmnemisel katkestage toidulisandi tarvitamine ja pidage nõu arstiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kogus: Sisaldab 60 kummikaru.