my-cart-icon svg-arrow-next svg-arrow-prev

Sajad allahindlused, uued tooted ja kingitused- saad sellest esimesena teada
Liitu uudiskirjaga ja saad 10% soodustust täishinnaga toodetele

C:ehko Color juuksevärv 77

4,50 €
Artikkel: 8314
EAN: 4012498877954
Kaubamärk: C:ehko
Laoseis:

C:COLOR juuksevärv
C:COLOR veenab oma intensiivsete ja küllastunud värvitoonidega, aga samuti suurepärase juuste hooldamisega juba nende värvimise ajal. Väärtuslikud  jojobaõli ja keratiin tugevdavad juuste struktuuri ja tagavad oivalise värvimistulemuse.
 C C:COLOR juuksevärviga võite:

  • värvida juukseid värvidega, mis just praegu on moes;
  • jõupingutusteta muuta juuste värvust tumedamaks või heledamaks;
  • garanteeritult  ja juukseid säästvalt värvida halle juukseid

 ETTEVAATUSMEETMED: Soovitame enne kasutamist tutvuda!
 Juuksevärvimisvahend võib tekitada allergilise reaktsiooni.. Juuksevärvimisvahend võib tekitada raske allergilise reaktsiooni.Lugege ja jälgige kasutusjuhendit: Toode ei ole mõeldud alla 16-aastastele isikutele. „Musta hennaga" tehtud ajutised tätoveeringud suurendavad allergilise reaktsiooni tekkimise riski. Mitte kasutada, kui teil on näol lööve, või tundlik, ärritatud või kahjustatud peanahk; mitte kasutada värvimisvahendit juhul, kui eelnev värvimine tekitas allergilise reaktsiooni või nahaärrituse;
kui teil on eelnevalt olnud „musta henna" põhjustatud allergilisi reaktsioone.
Värvimisel kasutada kaitsekindaid. Vältida silma sattumist. Silma sattumise puhul pesta kohe rohke veega. Mitte kasutada ripsmete ja kulmude värvimiseks. Pärast kasutamist pesta juukseid hoolikalt rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Segamisproportsioonid: vesinikperoksiid : kreem-värv = 1:1.
Emulsioon sisaldab vesinikperoksiidi. Kasutada kaitsekindaid. Vältida silma sattumist. Silma sattumi­se puhul pesta kohe rohke veega. Kasutada spetsiaalseid juuste värvimiseks mõeldud kindaid.
 
TÄHELEPANU:
Tundlikkuse testi iseseisvalt mitte läbi viia. Kui te pole kindel, et juuksevärv ei tekita allergilist reaktsiooni (nt. eriti tundliku naha puhul või juhul, kui eelnev värvimine on tekitanud allergilise reaktsiooni), soovitame pöörduda dermatoloogi poole.
Koostis: vt. pakendilt. Palun säilitage tühi pakend juhuks, kui tekib allergiline reaktsioon.Kasutada ainult juuste värvimiseks.Mitte kasutada laste juuste värvimiseks.Toode on ainult väliseks kasutamiseks, mitte sisse hingata ega alla neelata.Valmis segu kasutada kohe. Segu jääke mitte säilitada.Valmissegu mitte säilitada kinnises pudelis. Pudel võib paisuda ja katki minna.Enne värvi kasutamist ja kasutamise ajal eemaldada juustest kõik metallist juukseklambrid.Värvimise ajal metallist esemeid mitte kasutada.Emulsiooni säilitada pimedas ja jahedas kohas.Mitte segada teiste ainetega.Vältida kreem-värvi sattumist tekstiilist või plastmassist toodetele. Tekivad raskesti eemaldatavad plekid. Nahale ja riietele sattunud värviplekid tuleb eemaldada kohe.
Juhul kui kannate kontaktläätsi ja toode on sattunud teile silma, eemaldage eelnevalt läätsed ja seejärel peske silmad rohke veega ning pöörduge arsti poole.
Enne juuste värvimist ja mõni aeg pärast seda keemilisi lokke ega sirgendamist mitte teha.MITTE KASUTADA, kui:eelnev värvimine on tekitanud allergilise reaktsiooni;teil on tundlik, ärritatud või kahjustatud peanahk;juuksed on eelnevalt värvitud ainetega, mille koostisosad on metallisoolad või henna. Samuti mitte kasutada, kui juukseid on töödeldud juuste naturaalset värvi taastava vahendiga;kui teil on eelnevalt olnud „musta henna" põhjustatud allergilisi reaktsioone. 
KUI KASUTAMISEL:on tekkinud kiiresti leviv punetus, iiveldus ja nõrkustunne, hingeldus, näo või silmade ümber turse, pesta kohe aine rohke veega maha JA KOHE PÖÖRDUDA ARSTI POOLE.
on tekkinud kihelus, põletus või punetus, pesta kohe aine rohke sooja veega maha ja seda mitte kasutada, kuna need sümptomid võivad viidata raskele allergilisele reaktsioonile. Enne järgmist värvi kasutamist konsulteerida arstiga ja jälgida tema nõuandeid.JUHUL, KUI PÄRAST TOOTE KASUTAMIST või paari päeva pärast tekivad sümptomid: keha või peanaha kihelus, põletus või punetus, näo või silmade ümber turse, kublad peanahal või kehal, PÖÖRDUGE KOHE ARSTI JUURDE.
Pakendis on:
 Pakendis on:
1 tuub värvikreemi 50 ml
1 flakoon peroksaani 50 ml
1 sachet-kotike palsamiga 10 ml
1 kasutusjuhend
1 paar kindaid
Enne kui alustate, mõned soovitused:
Kui olete hiljuti endale teinud keemilised lokid, siis soovitame värvida juukseid mitte varem kui 2 nädala pärast, sest värvitud juuste värvus võib osutuda intensiivsemaks/eredamaks või vastupidi, kahvatumaks/matimaks, lisaks võib juhtuda, et värv jaotub juustele ebaühtlaselt.Püüdke juukseid värvida pärast keemiliste lokkide tegemist, sellega väldite võimalikku värvi pleekimist / kahvatumaks muutumist. Soovitame keemiliste lokkidega juukseid mõjutada värviga 5‒10 minutit vähem.
 Soovitame kahjustatud või lõhestunud otstega juuste korral kanda värvisegu juukseotstele 5 minutit enne mõjutamise lõppu. Kui juukseid on varem blondeeritud, siis võib juhtuda, et pärast C:COLOR-i kasutamist osutub lõpptulemus tavalisest heledamaks.
 Varem värvitud juuste korral sama tooniga värvi kasutamisel, võib värvimistulemus osutuda mõnevõrra intensiivsemaks.
 C:COLOR värvib suurepäraselt ka halle juukseid, kuigi soovitud tooni asemel võib tulemus osutuda mõnevõrra heledamaks, kui pakendil on näidatud.
Tihedate, raskesti töödeldavate, karmide juuste korral võib mõjuaega pikendada 5‒10 minuti võrra. Keskmise pikkusega ja pikkade juuste puhul soovitame esimest korda värvides kasutada 2 komplekti C:COLOR.
Ärge ületage ette nähtud mõjuaega.